Series
Ratings
37
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5