Series
Ratings
14
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0