Movies
Ratings
605
ColumbusRated ★ 3.5
Withnail & IRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Mississippi BurningRated ★ 3.5
Kiss of the Spider WomanRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 2.5
No Impact ManRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Point BreakRated ★ 4.0
The Cable GuyRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 2.5
The HoursRated ★ 2.5
Ghost WorldRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Last Tango in ParisRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5