Titles you rated
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
HannaRated ★ 0.5
Resident EvilRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5