Movies
Ratings
739
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0