Series
Ratings
119
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 0.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- SunflowerRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 3.0- The Final MatchRated ★ 3.5
- FeelingsRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.0