Movies
Ratings
180
Night FliersRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Teachers' LoungeRated ★ 3.5
CreepRated ★ 3.0
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Ennio: The MaestroRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0