Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5