Titles you rated
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
BondingRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Sex, ExplainedRated ★ 3.0
Feel GoodRated ★ 4.0
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 3.0
ExplainedRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 4.5
Another LifeRated ★ 4.0