Titles you rated
SnowdenRated ★ 5.0
JFKRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
Unfinished Piece for Mechanical PianoRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0