Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.5
OmarRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
A SunRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0