Series
Ratings
22- DerekRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0