Movies
Ratings
82
The MercilessRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 1.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
GloveRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0