Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PlanRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SingRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spy NationRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.5