Movies
Ratings
617
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Police AcademyRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 3.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0