Titles you rated
- DamoRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0