Series
Ratings
322
The Good PlaceRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
My Husband is a CartoonistRated ★ 3.0
Deka WankoRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- まほろ駅前番外地Rated ★ 4.0
- Lucky Seven SpecialRated ★ 3.0
- I'm HomeRated ★ 3.0
- Long Love LetterRated ★ 3.5
- 명탐정의 규칙Rated ★ 4.0
- ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 3.0
- わたしのウチには、なんにもない。Rated ★ 3.0
Bomb Bee MenRated ★ 2.0
Love GenerationRated ★ 3.5- Lucky SevenRated ★ 2.5
RookiesRated ★ 2.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5