Movies
Ratings
499
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5