Movies
Ratings
832
The OutlawsRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.5
ShutterRated ★ 1.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 1.5
Nim's IslandRated ★ 1.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 1.0
The Book of EliRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
Self/lessRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.5