Series
Ratings
61
Padam PadamRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
Songgot: The PiercerRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 2.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 3.5