Movies
Ratings
437
MidwayRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Danny CollinsRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5