Titles you rated
The FlashRated ★ 2.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0