Titles you rated
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 5.0- MY SWEETY BABYRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Martin EdenRated ★ 4.0- CosmosRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0- The Eve of UnificationRated ★ 3.0
HEART ATTACKRated ★ 3.0