Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5