Titles you rated
Past LivesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 5.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 0.5
FuryRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Dating AmberRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5