Titles you rated
The OutlawsRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0