Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0