Movies
Ratings
1123
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 0.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
PhenomenonRated ★ 2.5
Red FamilyRated ★ 3.5
StargateRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5