Movies
Ratings
61
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
577 ProjectRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 2.0