Series
Ratings
224
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
When They Cry: KaiRated ★ 2.0
Higurashi When They CryRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Garouden: The Way of the Lone WolfRated ★ 3.5