Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0