Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5