Movies
Ratings
718
Personal ShopperRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
What Maisie KnewRated ★ 3.5
WONDERSRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 3.5
The PastRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
PhilomenaRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
Paris FolliesRated ★ 3.0