Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0