Movies
Ratings
147
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 2.0
Dead EndRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
PossessedRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
HostelRated ★ 2.0