Titles you rated
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!Rated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 1.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Girls und PanzerRated ★ 2.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0