Movies
Ratings
164
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
GiaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
BanditsRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.0
Mute WitnessRated ★ 3.0
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0