Movies
Ratings
54
2012Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5