Titles you rated
WALL-ERated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.0