Movies
Ratings
1103
The Seventh SealRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 2.5
Still LifeRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
MontageRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
The Thomas Crown AffairRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
DragonHeartRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Conspiracy TheoryRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 3.5