Movies
Ratings
248
Phone BoothRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
NextRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
MindhuntersRated ★ 4.0