Series
Ratings
13
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- The PhantomRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0