Movies
Ratings
30
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0