Titles you rated
TrumboRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 3.0
Slow WestRated ★ 4.5
The HomesmanRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0