Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Grown UpsRated ★ 3.0