Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
ExplainedRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
GleeRated ★ 4.0