Titles you rated
8 MileRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
A Knight's TaleRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.0