Titles you rated
The BeguiledRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
The SquareRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0