Titles you rated
- 마이 걸Rated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0- HERORated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 3.5- 魔王Rated ★ 5.0
- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
- Bambino!Rated ★ 3.0
- プライドRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0