Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
FingersmithRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5